Податотека:MAX7219-MAX7221.pdf

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

MAX7219-MAX7221.pdf(големина: 451 КБ, MIME-тип: application/pdf)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеДимензииКорисникКоментар
тековна20:16, 26 јули 2012 (451 КБ)Glisha (разговор | придонеси)

Нема страници што ја користат оваа податотека.