Информации за „Бизнис проблеми“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказБизнис проблеми
Основен подредбен клучБизнис проблеми
Големина на страницата (во бајти)8.436
Назнака на страницата263
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаIgorS (разговор)
Датум на создавање на страницата11:44, 4 април 2008
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:33, 29 јануари 2011
Број на уредувања13
Број на засебни автори7
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0