Информации за „Важни настани за слободниот софтвер во Република Македонија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказВажни настани за слободниот софтвер во Република Македонија
Основен клуч за подредувањеВажни настани за слободниот софтвер во Република Македонија
Големина на страницата (во бајти)50.135
Назнака на страницата265
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницата85.30.102.33 (разговор)
Датум на создавање на страницата14:52, 6 јуни 2007
Последен уредникГоцеМитевски (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување10:32, 12 мај 2014
Број на уредувања166
Број на одделни автори35
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0