Разлика помеѓу преработките на „Главна страница“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Ред 1: Ред 1:
 
{|style="width:100%"
 
{|style="width:100%"
|style="width:48px;"|{{Click || image=Izgled.png | link=Index:HOWTO | width=48px | height=48px }}
+
|style="width:48px;"|[[Слика:izgled.png | link=Index:HOWTO | width=48px | height=48px]]
 
|'''[[Слободен софтвер]]''' <br/> Содржини за заедницата на слободен софтвер
 
|'''[[Слободен софтвер]]''' <br/> Содржини за заедницата на слободен софтвер

Преработка од 00:50, 22 март 2007

height=48px Слободен софтвер
Содржини за заедницата на слободен софтвер