Разлика помеѓу преработките на „Главна страница“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Ред 2: Ред 2:
 
|style="width:48px;"|[[Слика:izgled.png | width=48px | height=48px]]
 
|style="width:48px;"|[[Слика:izgled.png | width=48px | height=48px]]
 
|'''[[:Категорија:Слободен софтвер|Слободен софтвер]]''' <br/> Содржини за заедницата на слободен софтвер
 
|'''[[:Категорија:Слободен софтвер|Слободен софтвер]]''' <br/> Содржини за заедницата на слободен софтвер
 
+
|}
 
{|style="width:100%"
 
{|style="width:100%"
 
|style="width:48px;"|[[Слика:Ooo_gulls.png | width=48px | height=48px]]
 
|style="width:48px;"|[[Слика:Ooo_gulls.png | width=48px | height=48px]]
 
|'''[[:Категорија:GNU/Linux|GNU/Linux]]''' <br/> Содржини за заедницата на слободен софтвер
 
|'''[[:Категорија:GNU/Linux|GNU/Linux]]''' <br/> Содржини за заедницата на слободен софтвер

Преработка од 01:01, 22 март 2007

height=48px Слободен софтвер
Содржини за заедницата на слободен софтвер
height=48px GNU/Linux
Содржини за заедницата на слободен софтвер