Информации за „Дистрибуции со кои располага Лугола“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказДистрибуции со кои располага Лугола
Основен клуч за подредувањеДистрибуции со кои располага Лугола
Големина на страницата (во бајти)1.154
Назнака на страницата280
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницата62.162.76.88 (разговор)
Датум на создавање на страницата20:22, 1 јуни 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:34, 29 јануари 2011
Број на уредувања26
Број на одделни автори13
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0