Информации за „Едно лето/ЕрлангБот“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказЕдно лето/ЕрлангБот
Основен клуч за подредувањеЕдно лето/ЕрлангБот
Големина на страницата (во бајти)2.386
Назнака на страницата1109
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаKamikaza (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата20:38, 28 април 2011
Последен уредникДамјан (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:56, 11 мај 2011
Број на уредувања11
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0