Информации за „Едно лето/HTML5GameOfLife“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказЕдно лето/HTML5GameOfLife
Основен клуч за подредувањеЕдно лето/HTML5GameOfLife
Големина на страницата (во бајти)242
Назнака на страницата1114
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаKamikaza (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата21:02, 28 април 2011
Последен уредникKamikaza (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување21:02, 28 април 2011
Број на уредувања1
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0