Информации за „Едно лето/Rubymk“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказЕдно лето/Rubymk
Основен клуч за подредувањеЕдно лето/Rubymk
Големина на страницата (во бајти)1.514
Назнака на страницата1112
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаKamikaza (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата20:01, 28 април 2011
Последен уредникDalibor Nasevic (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување21:14, 16 мај 2011
Број на уредувања13
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0