Едно лето/WebConvert: Разлика помеѓу преработките

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Создадена страница со: = Име на Проект = == Опис == == Ментори == == Потребни предзнања == == Технологии со кој ќе се...)
 
Нема опис на уредувањето
Ред 3: Ред 3:
== Опис ==
== Опис ==


== Ментори ==
== Project creator ==
 
Васил Вангеловски
 
== Contributors ==


== Потребни предзнања ==
== Потребни предзнања ==

Преработка од 20:32, 28 април 2011

Име на Проект

Опис

Project creator

Васил Вангеловски

Contributors

Потребни предзнања

Технологии со кој ќе се запознаат програмерите

Пријавени Студенти