Информации за „Едно лето/Wordnet“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказЕдно лето/Wordnet
Основен подредбен клучЕдно лето/Wordnet
Големина на страницата (во бајти)1.309
Назнака на страницата1116
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаKamikaza (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата21:02, 28 април 2011
Последен уредникKamikaza (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:47, 15 мај 2011
Број на уредувања6
Број на засебни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0