Информации за „Електронска комуникација“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказЕлектронска комуникација
Основен клуч за подредувањеЕлектронска комуникација
Големина на страницата (во бајти)587
Назнака на страницата1435
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаIgor.stama (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата15:09, 2 декември 2012
Последен уредникIgor.stama (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување15:36, 2 декември 2012
Број на уредувања2
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0