Информации за „Идејник/MuseumOfFailedStartups“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказИдејник/MuseumOfFailedStartups
Основен клуч за подредувањеИдејник/MuseumOfFailedStartups
Големина на страницата (во бајти)1.516
Назнака на страницата1144
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаНовица (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата22:41, 21 ноември 2011
Последен уредникНовица (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување12:39, 9 ноември 2013
Број на уредувања4
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0