Информации за „Категорија:Апликации“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказКатегорија:Апликации
Основен клуч за подредувањеАпликации
Големина на страницата (во бајти)168
Именски просторКатегорија
Назнака на страницата753
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Информации за категоријата

Вкупен број на членови29
Број на страници28
Број на поткатегории1
Број на податотеки0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата01:08, 23 мај 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:43, 29 јануари 2011
Број на уредувања2
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0