Информации за „Категорија:Групи на корисници на GNU/Linux“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказКатегорија:Групи на корисници на GNU/Linux
Основен клуч за подредувањеГрупи на корисници на GNU/Linux
Големина на страницата (во бајти)174
Именски просторКатегорија
Назнака на страницата755
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Информации за категоријата

Вкупен број на членови3
Број на страници1
Број на поткатегории2
Број на податотеки0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата19:10, 19 мај 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:43, 29 јануари 2011
Број на уредувања2
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0