Информации за „Категорија:Компании и организации“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказКатегорија:Компании и организации
Основен клуч за подредувањеКомпании и организации
Големина на страницата (во бајти)328
Именски просторКатегорија
Назнака на страницата758
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Информации за категоријата

Вкупен број на членови14
Број на страници12
Број на поткатегории2
Број на податотеки0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата13:28, 2 април 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:43, 29 јануари 2011
Број на уредувања3
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0