Информации за „Категорија:Локализација“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказКатегорија:Локализација
Основен клуч за подредувањеЛокализација
Големина на страницата (во бајти)902
Именски просторКатегорија
Назнака на страницата759
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Информации за категоријата

Вкупен број на членови19
Број на страници19
Број на поткатегории0
Број на податотеки0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата18:53, 3 февруари 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:43, 29 јануари 2011
Број на уредувања5
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0