Информации за „Категорија:Слободен софтвер“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказКатегорија:Слободен софтвер
Основен клуч за подредувањеСлободен софтвер
Големина на страницата (во бајти)228
Именски просторКатегорија
Назнака на страницата780
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Информации за категоријата

Вкупен број на членови38
Број на страници29
Број на поткатегории9
Број на податотеки0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата03:43, 4 февруари 2007
Последен уредникIgorS (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување01:18, 4 март 2011
Број на уредувања5
Број на одделни автори3
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0