Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Слободен софтвер“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
 
(Откажано уредување 6676 од (151.1.148.128 | Разговор))
 
(Не се прикажани 3 меѓувремени преработки од 2 корисници)
Ред 1: Ред 1:
 
Содржини и поткатегории поврзани со слободен софтвер и дејностите што ова движење ги опфаќа.
 
Содржини и поткатегории поврзани со слободен софтвер и дејностите што ова движење ги опфаќа.
 +
 +
[[Категорија:Слободна култура]]

Последна преработка од 01:18, 4 март 2011

Содржини и поткатегории поврзани со слободен софтвер и дејностите што ова движење ги опфаќа.