Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Слободен софтвер“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(evnYWtXGI)
(Откажано уредување 6676 од (151.1.148.128 | Разговор))
 
Ред 1: Ред 1:
cdKs9e  <a href="http://nuwvnnhrdice.com/">nuwvnnhrdice</a>, [url=http://fefjmujdlrhg.com/]fefjmujdlrhg[/url], [link=http://misvwltnuujq.com/]misvwltnuujq[/link], http://ltetfgyafaig.com/
Содржини и поткатегории поврзани со слободен софтвер и дејностите што ова движење ги опфаќа.
 
[[Категорија:Слободна култура]]

Последна преработка од 01:18, 4 март 2011

Содржини и поткатегории поврзани со слободен софтвер и дејностите што ова движење ги опфаќа.