Информации за „Категорија:Слободен софтвер Македонија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказКатегорија:Слободен софтвер Македонија
Основен клуч за подредувањеСлободен софтвер Македонија
Големина на страницата (во бајти)194
Именски просторКатегорија
Назнака на страницата781
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Информации за категоријата

Вкупен број на членови27
Број на страници27
Број на поткатегории0
Број на податотеки0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата12:34, 2 април 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:44, 29 јануари 2011
Број на уредувања2
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0