Информации за „Категорија:Gentoo“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказКатегорија:Gentoo
Основен подредбен клучGentoo
Големина на страницата (во бајти)159
Назнака на страницата736
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Информации за категоријата

Вкупен број на членови4
Број на страници4
Број на поткатегории0
Број на податотеки0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата16:16, 17 мај 2006
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:43, 29 јануари 2011
Број на уредувања5
Број на засебни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0