Информации за „Категорија:Mandriva“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказКатегорија:Mandriva
Основен подредбен клучMandriva
Големина на страницата (во бајти)160
Назнака на страницата742
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Информации за категоријата

Вкупен број на членови2
Број на страници2
Број на поткатегории0
Број на податотеки0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата17:18, 17 мај 2006
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:43, 29 јануари 2011
Број на уредувања6
Број на засебни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0