Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Новица“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Создадена страница со: Новица.)
 
 
Ред 1: Ред 1:
Новица.
[[Податотека:Novica-kika.jpg|thumb|450px|Јас во КИКА 1.0]]
 
=== За мене ===
https://novica.duoscindo.net/jas.
 
 
 
=== Користам ===
* ArchLinux
 
 
=== TODO ===

Последна преработка од 22:29, 14 јуни 2013

Јас во КИКА 1.0

За мене

https://novica.duoscindo.net/jas.


Користам

  • ArchLinux


TODO