Разлика помеѓу преработките на „Корисник:Aleks“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Создадена страница со: Здр.)
 
 
Ред 1: Ред 1:
Здр.
Здр. За контакт најдобро побарај ме на IRC: #lugola @ irc.freenode.org. Или пак на мејл: aleks -мајмунче- slobodensoftver.org.mk. Фала лепо чао пријатно.

Последна преработка од 10:23, 9 јануари 2015

Здр. За контакт најдобро побарај ме на IRC: #lugola @ irc.freenode.org. Или пак на мејл: aleks -мајмунче- slobodensoftver.org.mk. Фала лепо чао пријатно.