Корисник:Aleks

Од Сподели wiki
Преработка од 10:23, 9 јануари 2015; направена од Aleks (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Здр. За контакт најдобро побарај ме на IRC: #lugola @ irc.freenode.org. Или пак на мејл: aleks -мајмунче- slobodensoftver.org.mk. Фала лепо чао пријатно.