Информации за „Лугархија“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказЛугархија
Основен подредбен клучЛугархија
Големина на страницата (во бајти)7.242
Назнака на страницата319
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаGemidjy (разговор)
Датум на создавање на страницата16:34, 16 септември 2008
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:35, 29 јануари 2011
Број на уредувања21
Број на засебни автори3
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/Лугархија