Разлика помеѓу преработките на „МедиумитеЗаЗатемнувањето“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
с
Ред 8: Ред 8:
 
#Утрински: http://utrinski.com.mk/?ItemID=01376C908687544BA477B7AC616C31A9
 
#Утрински: http://utrinski.com.mk/?ItemID=01376C908687544BA477B7AC616C31A9
 
#Инпрес: http://www.inpress.com.mk/default.asp?ItemID=09C52175705C104991751305F8F6BA7A
 
#Инпрес: http://www.inpress.com.mk/default.asp?ItemID=09C52175705C104991751305F8F6BA7A
 +
#Think.mk: http://think.mk/2012/10/07/zakonot-za-navreda-i-kleveta-neprifatliv-za-makedonskata-internet-zaednitsa/
  
  

Преработка од 11:50, 10 октомври 2012