Разлика помеѓу преработките на „МедиумитеЗаЗатемнувањето“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
с
с
Ред 9: Ред 9:
 
#Инпрес: http://www.inpress.com.mk/default.asp?ItemID=09C52175705C104991751305F8F6BA7A
 
#Инпрес: http://www.inpress.com.mk/default.asp?ItemID=09C52175705C104991751305F8F6BA7A
 
#Think.mk: http://think.mk/2012/10/07/zakonot-za-navreda-i-kleveta-neprifatliv-za-makedonskata-internet-zaednitsa/
 
#Think.mk: http://think.mk/2012/10/07/zakonot-za-navreda-i-kleveta-neprifatliv-za-makedonskata-internet-zaednitsa/
 +
#Ентер: http://enter.net.mk/mk/articles/internet/stop-za-internet-cenzurata-vo-makedonija
  
  

Преработка од 10:53, 10 октомври 2012