Разлика помеѓу преработките на „Неслободни формати“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
 
Ред 1: Ред 1:
#redirect [[Зошто неслободни формати се штетни]]
+
#redirect [[Зошто неслободните формати се штетни]]

Преработка од 21:44, 31 мај 2007