Податотека:Ане Лашкоска.png

Од Сподели wiki
Преработка од 15:48, 13 октомври 2012; направена од Glisha (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Ане_Лашкоска.png(600 × 211 пиксели, големина: 50 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна15:48, 13 октомври 2012Минијатура на верзијата од 15:48, 13 октомври 2012600 × 211 (50 КБ)Glisha (разговор | придонеси)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

Нема страници што ја користат оваа податотека.