Податотека:57 small.png

Од Сподели wiki
Преработка од 18:33, 31 јануари 2011; направена од 127.0.0.1 (разговор) (подигнато "Податотека:57 small.png": (recovered file, missing upload log entry))
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(640 × 640 пиксели, големина: 43 КБ, MIME-тип: image/png)

лого на пиратска партија

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 2011640 × 640 (43 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: