Податотека:6333164733 8bdded92ba.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 01:00, 17 септември 2012; направена од Igor.stama (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

6333164733_8bdded92ba.jpg(500 × 375 пиксели, големина: 135 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна01:00, 17 септември 2012Минијатура на верзијата од 01:00, 17 септември 2012500 × 375 (135 КБ)Igor.stama (разговор | придонеси)

Податотекава се користи во следнава страница: