Информации за „Податотека:Arduino-eprom.png“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказПодатотека:Arduino-eprom.png
Основен клуч за подредувањеArduino-eprom.png
Големина на страницата (во бајти)66
Именски просторПодатотека
Назнака на страницата815
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Тарабна вредност7d30511de9c6c7b2168a50c0bbb73a23ee6e0fbb

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПодигниДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAleks (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата23:03, 25 мај 2010
Последен уредник127.0.0.1 (разговор)
Датум на последното уредување18:34, 31 јануари 2011
Број на уредувања4
Број на одделни автори3
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0