Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Arduino-eprom.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(uploaded a new version of "Слика:Arduino-eprom.png")
 
с (2 ревизии: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 15:58, 31 јануари 2011

Шема на Arduino EPROM програматор од Алекс

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 20112.915 × 2.674 (70 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: