Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Controller.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (1 ревизија: сликите)
(подигнато "Податотека:Controller.png": (recovered file, missing upload log entry))
 
(нема разлика)

Последна преработка од 19:34, 31 јануари 2011

Контролер за сериските матрици. Овој се врзува помеѓу arduino-то и првата LED матрица.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:34, 31 јануари 20112.710 × 1.390 (37 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: