Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Controller.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Контролер за сериските матрици. Овој се врзува помеѓу arduino-то и првата LED матрица.)
 
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 15:58, 31 јануари 2011

Контролер за сериските матрици. Овој се врзува помеѓу arduino-то и првата LED матрица.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 20112.710 × 1.390 (37 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: