Податотека:DSO.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 18:43, 30 ноември 2012; направена од Aleks (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

DSO.jpg(229 × 153 пиксели, големина: 14 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:43, 30 ноември 2012Минијатура на верзијата од 18:43, 30 ноември 2012229 × 153 (14 КБ)Aleks (разговор | придонеси)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци