Податотека:Debian sarge.png

Од Сподели wiki
Преработка од 19:28, 12 мај 2006; направена од Арангел Ангов (разговор)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(1.280 × 1.024 пиксели, големина: 392 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 20111.280 × 1.024 (392 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Нема страници што ја користат оваа податотека.