Податотека:Diskdrake.png

Од Сподели wiki
Преработка од 13:23, 8 мај 2006; направена од Admin (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Diskdrake.png(728 × 552 пиксели, големина: 80 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:34, 31 јануари 2011728 × 552 (80 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Следнава страница ја користат податотекава: