Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Firefox dialog.png“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Фајрфокс дијалог за отворање при импортирање во Yahoo.)
 
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 16:58, 31 јануари 2011

Фајрфокс дијалог за отворање при импортирање во Yahoo.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011776 × 601 (50 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

Нема страници што ја користат оваа податотека.