Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Flossk09.jpg“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (2 ревизии: сликите)
(подигнато "Податотека:Flossk09.jpg": (recovered file, missing upload log entry))
 
(нема разлика)

Последна преработка од 19:33, 31 јануари 2011

Извор: Flickr davidbaileymbe

Оригинална фотографија: http://www.flickr.com/photos/davidbaileymbe/3868013770/

Лиценца: http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011500 × 335 (114 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци