Податотека:FluxCapacitor.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 19:15, 30 ноември 2013; направена од Aleks (разговор | придонеси) (Напонскиот генератор)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(768 × 1.024 пиксели, големина: 103 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Напонскиот генератор

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:15, 30 ноември 2013Минијатура на верзијата од 19:15, 30 ноември 2013768 × 1.024 (103 КБ)Aleks (разговор | придонеси)Напонскиот генератор

Податотекава се користи во следнава страница: