Податотека:Hacklab-1.jpg

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(2.048 × 1.536 пиксели, големина: 218 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 20112.048 × 1.536 (218 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Нема страници што ја користат оваа податотека.

Метаподатоци