Податотека:Hacklab-4.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 15:58, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (2 ревизии: сликите)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(2.048 × 1.536 пиксели, големина: 263 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 20112.048 × 1.536 (263 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Нема страници што ја користат оваа податотека.

Метаподатоци