Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Hacklab 2d osiguruvachi.png“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна11:21, 17 декември 2012Минијатура на верзијата од 11:21, 17 декември 2012912 × 795 (69 КБ)Glisha (разговор | придонеси)
10:50, 17 декември 2012Минијатура на верзијата од 10:50, 17 декември 2012810 × 753 (58 КБ)Glisha (разговор | придонеси)
00:18, 16 декември 2012Минијатура на верзијата од 00:18, 16 декември 2012734 × 660 (44 КБ)Glisha (разговор | придонеси)Распоред на штекери и осигурачи.
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница:

Метаподатоци