Податотека:Hotglue-gun.png

Од Сподели wiki
Преработка од 18:03, 9 ноември 2013; направена од Глиша (разговор | придонеси) (Апарат за топење пластика.)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Hotglue-gun.png(800 × 600 пиксели, големина: 627 КБ, MIME-тип: image/png)

Апарат за топење пластика.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:03, 9 ноември 2013Минијатура на верзијата од 18:03, 9 ноември 2013800 × 600 (627 КБ)Глиша (разговор | придонеси)Апарат за топење пластика.

Следнава страница ја користат податотекава:

Метаподатоци