Податотека:IMAG0049.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 16:14, 27 февруари 2011; направена од IgorS (разговор | придонеси) (НСНД Куманово 2011)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Изворна податотека(2.592 × 1.552 пиксели, големина: 907 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

НСНД Куманово 2011

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна16:14, 27 февруари 2011Минијатура на верзијата од 16:14, 27 февруари 20112.592 × 1.552 (907 КБ)IgorS (разговор | придонеси)НСНД Куманово 2011
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница:

Метаподатоци