Разлика помеѓу преработките на „Податотека:IMAG0051.jpg“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(НСНД Куманово 2011)
 
(нема разлика)

Последна преработка од 16:19, 27 февруари 2011

НСНД Куманово 2011

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна16:19, 27 февруари 2011Минијатура на верзијата од 16:19, 27 февруари 20112.592 × 1.552 (850 КБ)IgorS (разговор | придонеси)НСНД Куманово 2011
  • За жал, не можете да презапишете врз сликава.

До оваа податотека води следнава страница:

Метаподатоци