Разлика помеѓу преработките на „Податотека:Jazik ubuntu.png“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Јован Наумовски (разговор)
 
с (1 ревизија: сликите)
(нема разлика)

Преработка од 15:58, 31 јануари 2011

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:33, 31 јануари 2011640 × 480 (10 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: